https://image.ibb.co/cV1S4b/LASD_LOGO.png

Dobrodošli na Application Center LACSD !

Sheriff Invites you to join Los Angeles County Sheriff's Department

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zvanično su otvorene prijave ! Odluka Sheriff-a Christopher Bishop-a aplikacije za pridruživanje nama se otvaraju večeras kako bi se svima ustupila ravnopravna šansa, hvala na pozornosti i topli pozdravi od Sheriff-a Christopher Bishop-a i LACSD team-a. Kada aplikacije budu otvorene, kod koji se nalazi ispod ovoga teksta kopirati, te idite na "[LACSD] - Konkurišite se za mjesto u LACSD>- Zalijepite Popunjenu Aplikaciju Ovdje ->Napravite novu temu sa nazivom: Ime Prezime - Application" ,popunite, pošaljite, te LACSD HC Team će pregledati vašu aplikaciju, želimo vam sreću !
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ko postaju naši ljudi ? Pogledajte !



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Application

Code:
[size=14][font=Impact][align=center]Dio 1. Out Of Character [OOC][/align][/font][/size]
[size=12][font=Times New Roman][align=left]
1.0 Puno Ime i Prezime:
1.1 Godište:
1.2 Spol:
1.3 Zemlja Porijekla:
1.4 Jezici koje pričate ?:
1.5 Koliko dobro poznajete Engleski jezik (-/10) ?:
1.6 Da li ste upoznati sa LACSD ?:
1.7 Recite nam nešto o vama kao ličnosti (Minimalno 7 rečenica):
1.8 TS3 + Mikrofon (Da/Ne):
1.9 Da li svaki dan možete izdvojiti minimalno 1H aktivnosti na serveru, služeći među LACSD redovima ? (Da/Ne):
2.0 Nivo vašeg RolePlay iskustva na SA:MP-u  (-/10):
[/align][/font][/size]


[size=14][font=Impact][align=center]Dio 2. In - Character[/align][/font][/size]

[size=12][font=Times New Roman][align=left]
2.1 Ime_Prezime:
2.2 Godina:
2.3 Spol i državljanstvo:
2.4 Zašto ste baš nas odabrali (Minimalno 5 rečenica):
2.5 Da li posjedujete dosje ?:
2.6 Recite nam nešto o vama (Minimalno 10 rečenica):
2.7 Poznajete li LACSD u bilo kakvome smislu (Ako da, napišite):
2.8 Koji je naš motiv?:
2.9 Da li planirate ikada narušiti naša pravila ako je u korist vama ?:
3.0 Da li posjedujete vozačku dozvolu ?:
3.1 Čime se mi bavimo ( Opisati ):
3.2 Da li imate ono što mi zahtjevamo od vas? :

[/align][/font][/size]
[size=14][font=Impact][align=center]
DISCLAIMER[/align][/font][/size]
[size=12][font=Times New Roman][align=left]Imam sve što LACSD zahtjeva od mene (Da/Ne):
Prisežem na vjernost LACSD, te obećajem odanost LACSD zajednici (Da/Ne):
Koristio sam pomoć neke druge osobe da mi pomogne oko aplikacije (Da/Ne):
Zloupotrijebljavati ću svoj položaj i neću slušati veće činove od mene (Da/Ne):
Kada Sheriff izda naredbu ja ću A) Poslušati naredbu ,te pokušati odraditi navedeno ,B) Neću ga poslušati ako mi se ne da, jer nije mi baš važno D) Ne znam, nisam iskusan: 
PRISEŽEM NA ODANOST LACSD POD SVIM UVIJETIMA I OBEĆAJEM ZAJEDNIČKU SNAGU U DALJNJEM RADU ![/align][/font][/size]
[align=center][img]https://image.ibb.co/cV1S4b/LASD_LOGO.png[/img][/align]